В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (ІФНТУНГ) відбулась нарада за участі адміністрації і професорсько-викладацького складу університету та високих представників нашого стратегічного партнера – ТОВ "Газорозподільні мережі України" - члена правління Сергія Мініна, головного інженера департаменту інжинірингу Андрія Малихіна, виконуючого обов'язки директора Івано-Франківської філії Івана Шкіндюка і очільника ДП "Івано-Франківськстандартметрологія" Олега Коржака та інших галузевих представників. У фокусі зустрічі – створення сприятливих умов для професійної орієнтації та практичної підготовки, покращення якості підготовки профільних здобувачі освіти ІФНТУНГ тощо.

"Тривале стратегічне партнерство між університетом та виробництвом вкотре підтверджує взаємовигідну синергію, від якої виграють всі сторони, - оцінює результат наради ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик. – Сьогодні у планах – чітко окреслити дорожню карту співпраці, щоб зберегти та розвивати напрацьоване відповідно до забезпечення енергетичної безпеки України, переходу на зелену енергетику, інноваційних підходів для транспортування енергоносіїв і участі у проектній діяльності та спільно подолати енергетичні виклики".

Підтримує думку ректора Іван Шкіндюк, підкреслюючи, що зацікавлення у поглибленні співпраці базується на кадровому та науковому ресурсах ІФНТУНГ, і відповідна стратегія колаборації із університетом дозволить рухатись вперед відповідно до інноваційних вимог часу. Адже у всіх присутніх є одна мета – створити засади для розвитку нафтогазової галузі, науки та якісної підготовки конкурентоздатних профільних фахівців.

Всі учасники зосередились на можливостях взаємовигідної співпраці із залученням університетської академічної і наукової спільнот у галузі метрології та автоматизації вимірювальних процесів. Особливу увагу на взаємодію університету та ТОВ "Газмережі" у вирішенні багатьох ключових проблем транспортування газу і газових сумішей та їхнього обліку звернув увагу Сергій Мінін.

Робоча зустріч пройшла ефективно та носила конструктивний характер.

• Налагодження співробітництва та обговорення питання про підписання меморандуму про співпрацю