На ринку праці: зустріч зі стейкхолдерами

16.05.2023 р. до студентів спеціальності 035 Філологія завітали наші стейкхолдери – представники ТОВ «Фірма Надія», лідера готельно-ресторанного бізнесу м. Івано-Франківська. Заступник директора з реклами та зв’язків з громадськістю Король Роман Олегович та начальник відділу по роботі з персоналом Гільтайчук Наталія Михайлівна поспілкувалися зі студентами 3та 4 курсів (гр. ФІЛ-20-1, ФІЛ-20-2, ФІЛ-19-1 та ФІЛ-19-2), розповіли про історію розвитку компанії, її відзнаки, презентували структуру фірми, відзначили можливості кар’єрного зростання для мотивованих молодих фахівців, розповіли про випускників нашої спеціальності та ІФНТУНГ загалом, які працюють у компанії. Представники фірми поділилися планами щодо відкриття в нашому місті у найближчому майбутньому 5-зіркового готелю «Дністер», для роботи у якому буде відкрито близько 100 вакансій, на які запрошуються наші випускники. Вони також запросили студентів молодших курсів на проходження практики у ТОВ «Фірма Надія» і навчання за програмою дуальної освіти з метою майбутнього працевлаштування. Представники компанії наголосили на потребі у фахівцях з відмінними знаннями англійської мови, адже туристична галузь у нашому регіоні розвивається навіть у сьогоднішніх важких умовах.

• На ринку праці: зустріч зі стейкхолдерами