НА КАФЕДРІ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ВІДБУЛАСЬ УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА

Вже п’ятий рік поспіль кафедра ПУА Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу є співорганізаторкою Обласної учнівської олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління.

Цьогоріч для участі в олімпіаді зареєструвалися учні та учениці 10-11 класів з понад 20 територіальних громад області та міста Івано-Франківська.

Як зазначив під час вітального слова директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Дмитро Дзвінчук, учнівська олімпіада – це унікальна нагода для старшокласників зробити свій перший крок у публічному управлінні, ближче познайомитися з викладацьким складом кафедри та атмосферою навчального закладу.

Всі учасники та учасниці олімпіади отримали сертифікати про участь, а шість переможців серед 11-класників - право навчатися за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за кошти обласного бюджету. Тож кафедра висловила щиру подяку Івано-Франківській обласній державній адміністрації, Івано-Франківській обласній раді та Івано-Франківському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти за постійну підтримку та допомогу в організації учнівської олімпіади.