НА КАФЕДРІ ПУА РОЗПОЧАЛИСЯ ЗАХИСТИ БАКАЛАВРСЬКИХ РОБІТ

Сьогодні на кафедрі ПУА ІФНТУНГ відбулися перші шість захистів бакалаврських (кваліфікаційних) робіт студентів і студенток спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Екзаменаційна комісія у складі першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради Василя Гладія, завідувача кафедри ПУА ІФНТУНГ Івана Лопушинського, доценток кафедри ПУА ІФНТУНГ Марії Красій та Ірини Озьмінської високо оцінили доповіді здобувачів і здобувачок, що підсумувало понад піврічний етап їх досліджень над актуальними для публічного управління України темами.

Щиро вітаємо перших випускників і випускниць бакалаврської програми 2024 року з успішним проходженням усіх етапів освітньої підготовки на шляху до одержання кваліфікації бакалавра з публічного управління та адміністрування!