Молодим ученим ІФНТУНГ призначено стипендії КМУ!

Розглянувши подання колегії Міністерства освіти і науки  України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених, президія Комітету з Державних Премій України затвердила Постанову від 04 листопада 2022 р. № 6 «Про призначення стипендій та продовження виплати стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених».

Згідно з Постановою стипендію отримали молоді науковці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу:

- ВИТВИЦЬКИЙ Василь Степанович – кандидат технічних наук, доцент кафедри інженерної та комп'ютерної графіки, автор понад 70 наукових та методичних праць, з них - 30 статтей в українських і закордонних фахових виданнях (3 індексуються у Scopus), 7 патентів на винаходи та корисні моделі, 5 авторських прав на комп'ютерні  програми  в  галузі  нафтогазової інженерії, 1 монографії.

- МАТІЇШИН Лілія Ігорівна – кандидатка технічних наук, доцентка кафедри видобування нафти і газу, авторка понад 40 наукових публікацій та 3 навчально-методичних розробок.

Вітаємо наших науковців! Нових наукових звершень!