Міжнародний паливний конгрес SPE

12-го жовтня у м. Івано-Франківськ відбувся Міжнародний паливний конгрес, покликаний сприяти максимальному наближенню програм університетів до поточних і майбутніх потреб компаній енергетичного сектора. Захід проходив на території Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. До участі у конгресі приєднався ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик, засновники Івано-Франківського студентського відділення SPE: директор навчально-наукового Інституту нафтогазової інженерії Витязь Олег Юлійович та проректор з наукової роботи Кондрат Олександр Романович.

Та встановлені переможці:

Секція доповідь:

1 місце – ст.гр. НІВм-22-1, Овчаренко Дмитро: Dmytro OVCHARENKO «STUDY OF GAS INFLOW EFFICIENCY INTO HORIZONTAL WELLS IN RESERVOIRS WITH LOW-PERMEABILITY REVEALED USING THE MULTISTAGE HYDRAULIC FRACTURING TECHNOLOGY (PETREL&ECLIPSE)» (керівник д.т.н. Кондрат О.Р.)

Секція постер:

1 місце – ст.гр. НІВ-20-1, Сулімов Роман: Roman SULIMOV «INVESTIGATION OF HYDRAULIC FRACTURING PROCESS PARAMETERS AND ITS IMPACT ON GAS WELL PERFORMANCE» (керівник к.т.н. Матіїшин Л.І.)

3 місце – ст.гр. НІВм-22-2, Куруц Владислав: Vladyslav KURUTS «ANALYSIS OF SAND PRODUCTION IN OIL WELLS AND GRAVEL PACKING DESIGNING» (керівник к.т.н. Мороз Л.Б.)