Міжнародний день музеїв

18 травня - Міжнародний день музеїв, у який музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.
Напередодні 16 травня 2024 р. кафедра туризму, рекреації та регіонального розвитку представила новостворену навчально-наукову лабораторію «Музеєзнавства та етнографії Прикарпаття».

Основними напрямки роботи лабораторії «Музеєзнавства та етнографії Прикарпаття» є:

організація навчальної бази для забезпечення високого рівня професійно-практичної підготовки студентів спеціальності 242 «Туризм і рекреація» в ІФНТУНГ;

проведення практичних занять із ряду дисциплін навчального плану; проходження навчальної та виробничих практик студентами денної та заочної форм навчання спеціальності «Туризм і рекреація» та інших спеціальностей університету;

проведення науково-пошукової роботи науково-педагогічними працівниками та студентами університету;

проведення на основі постійно діючої експозиції семінарів, конференцій, зустрічей, екскурсій та майстер-класів.

Кафедра туризму, рекреації та регіонального розвитку зацікавлена в поповненні музейного фонду, тому рада буде прийняти в дар старожитності з етнографічних регіонів Прикарпаття (звертатися в к.5407).