Міжнародна мобільність та здобуття практичних навичок студентами ОПП «Міжнародний готельно-туристичний бізнес» у найкращих готелях на курортах Болгарії!

8 березня 2023 року відбулася відеоконференція директора болгарської компанії Internobmen Ольги Бєлан зі студентами ОПП «Міжнародний готельно-туристичний бізнес» й академічними наставниками.

Спікерка ознайомила учасників зустрічі з унікальними можливостями міжнародної студентської мобільності: здобути цінний практичний досвід та поглибити знання в інших країнах.

У ході презентації Ольга Бєлан представила студентам інформацію про компанію Internobmen, зокрема низку пропозицій здобуття практичних навичок у найкращих 4-5-зіркових готелях на найбільш популярних курортах Чорноморського узбережжя Болгарії, таких як Св. Костянтин і Олена, Золоті піски, Кранево, Албена, Сонячний берег, Несебр, Поморіє.

Студенти цікавились різними аспектами міжнародної практики, зокрема умовами щодо проїзду, проживання, харчування, соціальних гарантій, отримання міжнародних сертифікатів, що засвідчують рівень володіння іноземними (англійською / німецькою) мовами…

Переваги здобуття практичних навичок очевидні: студенти ОПП «Міжнародний готельно-туристичний бізнес» матимуть змогу вивчати інші культури, традиції та способи життя, закріпити і розвинути знання з професійних іншомовних комунікацій у готельно-туристичному бізнесі, познайомитися з новими людьми, збільшити свої кар'єрні можливості та отримати більш розширений світогляд, ознайомитися з різними концепціями організації готельно-туристичного бізнесу, відмінностями в організації обслуговування, що збагатить їх досвід та дозволить здобути нові знання та навички.