МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ В ПОЛТАВІ

Сьогодні на базі Національного університету "Полтавська політехніка" відбулася ХІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Організаційно-правові аспекти публічного управління". Співорганізатором конференції є й кафедра публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри ПУА Іван Лопушинський. У конференції взяли участь професори кафедри Дмитро Дзвінчук, Віктор Петренко, Іван Лопушинський, Василь Остап'як, доцентки Марія Баран та Лариса Мосора, аспіранти Марко Лютий, Григорій Хамчук та Володимир Марич.

Ми переконані, що вироблення учасниками конференції рекомендацій щодо посилення організаційно-правового забезпечення публічного управління сприятиме розбудові в Україні сталого суспільства в процесі повоєнного відновлення України.