Методи газодинамічних розрахунків газових мереж за допомогою програми "SIMONA"

9 грудня 2022 р. на кафедрі ГНПС відбулась зустріч студентів-магістрів з Великим Сергієм Володимировичем - керівником проектів та програм сектору аналітичної та інноваційної діяльності відділу інвестицій виробничо-технічного управління АТ "Івано-Франківськгаз", який визнаний кращим працівником підприємства за результатами останнього року роботи. Для викладачів та студентів було проведено лекцію на тему "Методи газодинамічних розрахунків газових мереж за допомогою програми "SIMONA". Даний сучасний європейський програмний комплекс призначений для оптимізації структури як газових мереж так і магістральних газопроводів і всіх елементів.

• Методи газодинамічних розрахунків газових мереж за допомогою програми "SIMONA"