Майстер-клас з "Технології проведення екскурсій" від практикуючого екскурсовода

12 квітня студенти магістри денної форми навчання освітньої програми «Туристичний бізнес-менеджмент» разом із гарантом професором Архиповою Людмилою Миколаївною взяли участь в майстер-класі з Технології проведення екскурсій від практикуючого екскурсовода м. Харкова Поколодної Марії Миколаївни – кандидата географічних наук, доцента, Члена Всеукраїнської асоціації гідів.

Майстер-клас пройшов у цікавій невимушеній обстановці, де присутні були студенти і викладачі зі всієї України, які змогли насолодитись піснею про екскурсію, побачити частинку відео з екскурсії, дізнатися, що видають пошукові Інтернет системи за запитом екскурсія, які інноваційні технології застосовуються у 21 столітті при проведенні екскурсій, їх організації, взяти участь у дискусії «чи замінять технологічні розробки людину-екскурсовода», «яким є головний результат екскурсії».

Одночасно досить структуровано був поданий теоретичний матеріал щодо схеми екскурсій, класифікацій екскурсій, вимог до екскурсовода, кодексу етики екскурсовода, етапів розробки нової екскурсії.  Майстер –клас надав чудові ідеї для подальших розробок практичних частин магістерських робіт здобувачів.