Лідери галузі – партнери ІФНТУНГ

До когорти партнерів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу долучилась компанія «ПБС», добре знана франківцям своїми дорожньо-будівельними роботами.

В рамках укладеного договору про співпрацю йдеться про спільну освітню, наукову, інноваційну та технічну діяльність, для якої відкриваються широкі перспективи. Адже ТОВ «ПБС» постійно підвищує планку якості та розширює діапазон своїх робіт. Приміром, зараз береться за відновлення транспортної інфраструктури на Харківщині. Попереду – чимало інших амбітних планів, зокрема в царині проєктування та будівництва мостів. А їх, до слова, гостро потребують не тільки на деокупованих територіях України, але й на Прикарпатті. Натомість ІФНТУНГ має чудовий досвід втілення в життя ефективних технічних рішень, зокрема у зведенні моста з вул. Набережної до Німецького озера. Тож співпраця може принести чудові плоди.

Загалом науковий потенціал фахівців ІФНТУНГ дає підстави для планування цілої низки проєктів на базі  Інституту архітектури, будівництва та енергетики, що відповідатимуть потребам часу. А час диктує вимоги, з якими Україна досі не стикалась. Ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський зазначив:

-Зараз необхідно зосередити всі зусилля на тих нагальних проблемах, які виникають у зв’язку з війною. І якщо маємо можливість бути корисними й вирішувати ті завдання, що постають перед реальним сектором економіки, – це для нас надзвичайно важливо.

До цього, як підкреслив Євстахій Іванович, університет, збагачений досвідом організації роботи навіть в екстремальних умовах епідемії, цілком готовий.

Своєю чергою генеральний директор ТОВ «ПБС» Роман Родзоняк звернув увагу на те, що компанія інтенсивно розвивається, а відтак потребує молодих фахівців, яких готує саме ІФНТУНГ. В їхньому професійному формуванні тепер братиме безпосередню участь, завдяки укладеній угоді про співпрацю та можливостям, які надає дуальна форма освіти. Тож практики дорожнього будівництва та науковці ІФНТУНГ разом долучатимуться до відбудови та розбудови повоєнної України.

 

 

  • 1
  • 2
  • 11
  • 22
  • 222
  • 22211
  • 9
  • 99