Лекція-зустріч із NetLS

Сьогодні, 16/11/2023, ми з радістю оголошуємо, що продовжуємо нашу успішну співпрацю з ІТ-компаніями!

Ракетапотискання рук Відбулася зустріч студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» з Ольгою Яцюк - HR компанії NetLS та Костянтином Кецкало, Middle Full-Stack .NET Developer

РакетаzoomerТема: «Код та креатив: цікаві історії з життя C# програміста».

Костянтин поділився своїм багатим досвідом у сфері ІТ та розповів про захоплюючий світ технології C# та різні аспекти програмування.

магістеркАноутСтуденти отримали важливі уроки, а також дізналися про цікаві кейси форс-мажорів, які можуть траплятися при оцінці проєктів, а також довідалися про можливості практики в компанії та про важливість вивчення англійської мови.  Нові можливості, захоплюючі проекти та вивчення найсучасніших технологій - пропозиція компанії для студентів.

глобусОльга Яцюк запевнила, що вони відкриті до співпраці та завжди готові надавати студентам можливість здобути практичний досвід та реалізувати свої ідеї у сфері ІТ.

Разом будемо творити майбутнє ІТ-індустрії!

• Ольга Яцюк - HR компанії NetLS, Костянтин Кецкало, Middle Full-Stack .NET Developer, Вікторія Бандура, зав. каф. ІПЗ
  • Аудиторія
  • Вікторія Бандура