Он-лайн зустріч студентів групи НЗФм-23-1 з головним геологом ІФ ЕГДС

У рамках вивчення дисципліни «Вторинне розкриття пластів нафтогазових родовищ», 26 березня 2024 року відбулась он-лайн зустріч студентів групи НЗФм-23-1 з головним геологом Івано-Франківської експедиції геофізичних досліджень свердловин Булмасовим Олександром Владиславовичем.

Олександр Владиславович провів лекцію на тему «Контроль аномальних пластових тисків за геофізичними даними під час розкриття пласта». Було висвітлено особливості прогнозування аномальних пластових тисків за результатами геофізичних досліджень, особливості не врахування даного процесу та наслідки, які виникають при перевищенні або заниження гідростатичного тиску свердловини.

Також студентів зацікавило прогнозування АВПТ з використанням системи обробки даних геофізичних досліджень «Геопошук».