Екскурсія студентів ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ"

19.04.2023 студенти ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ" спеціальності Прикладна механіка в рамках екскурсії відвідали кафедру Комп'ютеризованого машинобудування ІФНТУНГ, де мали можливість ознайомитись з робототехнічним обладнанням, верстатами з числовим програмним керуванням та 3D-принтерами, деякі з яких були спроектовані та виготовлені самими студентами кафедри. Для додаткового враження та корисного нового досвіду екскурсію проводили випускники ВСП "ФКЕП ІФНТУНГ" Грицак Роман, Корбеляк Роман та Бережанський Вадим, які зараз навчаються на кафедрі КМВ. Магістр Баланик Сергій продемонстрував  роботу верстату з ЧПК в навчальній лабораторії кафедри. Студенти Витвицький Володимир та Кобилянська Ілона   продемонстрували студентам коледжу роботу обладнання  лабораторії мехатроніки та презентували свої розробки.  Студенти відвідали також Центр інноваційного розвитку, де працює студентка 4 курсу Ілона Кобилянська та аспірант Дмитро Шурубайло, ознайомилися з обладнанням навчально-виробничої лабораторії. Ця подія внесла в життя студентів коледжу та університету позитивні емоції, нові знайомства і приємне спілкування.

• В лабораторії мехатроніки
  • Витвицький В.
  • В лабораторії роботизації
  • В лабораторії мехатроніки