Круглий стіл гарантів ОПП кафедри ТЗЕН зі студентами бакалаврату: обговорення освітніх програм та стандартів викладання

На кафедрі транспортування та зберігання енергоносіїв (ТЗЕН) відбувся круглий стіл гарантів освітньо-професійних програм (ОПП) бакалаврського і магістерського рівнів разом зі студентами бакалаврату. Метою заходу було обговорення актуальних питань, пов'язаних із вдосконаленням освітніх програм, підходів до викладання, принципів оцінювання та підсумкової атестації.

Учасники круглого столу мали можливість обмінятися думками щодо змісту дисциплін, актуалізації навчальних матеріалів та методик викладання. Гаранти ОПП акцентували увагу на важливості підготовки фахівців, здатних відповідати вимогам сучасного ринку праці, а також на необхідності збереження високих стандартів якості освіти.

Студенти активно брали участь у дискусіях, висловлюючи свої пропозиції щодо покращення навчального процесу та критеріїв оцінювання. Особливу увагу було приділено питанням інтеграції практичного досвіду в навчальні курси, розробці індивідуальних траєкторій навчання та прозорості підсумкової атестації.

Результатом зустрічі стало ухвалення спільних рекомендацій щодо подальшого вдосконалення освітніх програм, а саме в розрізі практичної підготовки на галузевих підприємствах за рахунок застосування дуальної форми освіти. А також посилення комунікації між студентами і викладачами для забезпечення ефективної підготовки майбутніх фахівців у сфері транспортування та зберігання енергоносіїв.

Такі заходи сприяють підтримці високого рівня освітніх процесів на кафедрі ТЗЕН та надають студентам можливість безпосередньо впливати на якість своєї освіти, що, без сумніву, є важливою складовою підготовки кваліфікованих фахівців у галузі енергетики.

• Круглий стіл гарантів ОПП магістерського рівня кафедри ТЗЕН зі студентами бакалаврату: обговорення освітніх програм та стандартів викладання