В рамках програми 4th Edition of Erasmus+ Staff Week AGH проректор з наукової роботи Олександр Кондрат та в.о. директора Інституту нафтогазової інженерії Володимир Богославець відвідали польський університет AGH. Ця подія була організована Центром міжнародних зв’язків AGH і об’єднала співробітників, дослідників і вчених із різних установ для обміну знаннями, спілкування та розширення міжнародної співпраці.
Erasmus + teaching дав можливість зустрітись з науковцями та викладачами з різних країн світу: Treng Nguyen з Hanoi University of Science and Technology, Raúl Guillermo Marino (Director Departamento de Investigación y Doctorado), Adriana Magro з ITBA Universidad(Argentina), Aleksander Biberaj з Universiteti Politeknik i Tiranës (Albania), Bacvic-Hanjalic Selma (Associate Professor at Faculty of Electrical Engineering University of Sarajevo) з Elvis Ahmetović from University of Tuzla (Bosnia), Andrii Chukhrai 🇺🇦 з Lviv Polytechnic National University (Ukraine), Надежда Васильевна from Satbayev University(Kazakhstan), Sonia Fidder (Associate Professor, Stellenbosch University (South Africa) Curtin University (Australia) та ін.
Під час перебування в AGH представники ІФНТУНГ взяли участь у низці тренінгів та навчань за програмами, які забезпечують мобільність як науковців, так і викладачів університетів, зокрема в програмах Erasmus Mundus, Nawa. Тренінги дали можливість глибше зрозуміти основні напрямки співпраці різних університетів в освіті та у спільних наукових проєктах. В ході одного з таких тренінгів Олександр Кондрат презентував концепцію співпраці між університетами Hanoi University of Science and Technology, UTECO та ІФНТУНГ.
Олександр Кондрат та Володимир Богославець провели лекційні заняття на факультеті нафти і газу для студентів першого рівня навчання за спеціальностями «Геоінженерія» та «Буріння», ознайомили студентів із ІФНТУНГ та сучасними технологіями, які використовують в Україні для буріння свердловин та підвищення нафтогазоконденсатовилучення з виснажених родовищ природних вуглеводнів.
Загалом візит дав можливість започаткувати не лише важливі контакти, але й низку нових напрямків співпраці, що забезпечить у майбутньому швидшу інтеграцію ІФНТУНГ в освітній європейський простір.