Конкурс студентських проектів в рамках співпраці з компанією LEONI

29 листопада 2022 року представники компанії ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ» відвідали Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, де була проведена важлива зустріч з керівництвом університету та студентами. На цьому заході була закріплена співпраця між компанією та університетом у рамках дуальної освіти. Також відбувся конкурс дипломних робіт серед студентів Кафедри комп'ютеризованого машинобудування, були оголошені результати та визначені переможці.

Кадровий дефіцит на промислових підприємствах, особливо під час воєнного конфлікту, заохочує виробників шукати талановитих майбутніх фахівців в освітніх закладах. У цьому контексті особливо важливою стає співпраця з університетами, які готують висококваліфікованих інженерів. Така співпраця дозволяє студентам отримати якісну виробничу практику, а компаніям – залучити найкращих випускників для подальшої спільної роботи.

У рамках подальшого співробітництва був проведений конкурс студентських проектів, де були представлені різноманітні інноваційні розробки. Свої проекти, серед яких і створені власноруч вдосконалені версії 3D-принтерів, і роботи, призначені як для навчальних цілей, так і для підвищення ефективності виробничих процесів, представили студенти – бакалаври Ілона Кобилянська, Володимир Витвицький, Дрегало Олексій, Ніколенко Ігор, Цимбалістий Богдан, та студенти-магістри Лобур Олег, Заник Володимир, Пронюк Ігор. Найкращий проект, робот-маніпулятор Ігора Ніколенка (ПМІ-21-1к), отримає фінансову підтримку від компанії «Leoni». Також були відзначені розробки Ігора Пронюка та Володимира Заника з групи ПМКм-21-1, що дає можливість студентам реалізувати свої ідеї на практиці.

Голова журі, генеральний директор «LEONI» в Україні Петро Марків, підбиваючи підсумки наукових змагань, відзначив, що ці проекти демонструють важливість співпраці між освітніми закладами та промисловими підприємствами для спільного розвитку та успіху.

Представник HR-підрозділу компанії Надія Шабан підкреслила, що ці молоді талановиті інженери мають унікальну можливість впроваджувати свої знання та навички на підприємствах, які завжди відкриті для новаторських ідей і готові підтримувати їх у їх професійному розвитку.

Ця подія стала лише початком плідної співпраці між компанією «LEONI» та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, спрямованої на спільний розвиток, інновації та підготовку висококваліфікованих кадрів для промисловості України та світу.

• Учасники конкурсу
  • Доповідь Дрегала Олексія