Катя Айвазова – магістр з фінансів, що служить в ЗСУ

Сьогодні мали нагоду привітати і вручити диплом магістра з фінансів з відзнакою нашій найкращій студентці, що здобувала другу вищу освіту в інституті післядипломної освіти, Айвазовій Катерині. Серце переповнюють емоції від великої поваги і гордості за таких випускників!

Це неймовірна і тендітна дівчина, яка проходить службу в ЗСУ і захищає Україну від ворогів в цей складний для нас усіх час! Катя проявила себе не тільки як наполеглива і старанна студентка, але й як надзвичайно відважна і свідома українка, яка без вагань взяла до рук зброю і стала на захист своєї Вітчизни. І ось, коли Катя перебувала  в короткочасній відпустці дому, ми зустрілися, щоб вручити нашій Каті заслужений диплом магістра і побажати міцного здоров’я, сили і наснаги, успіхів, але головне - якнайшвидше повернутися додому з перемогою!!! Нехай Бог оберігає тебе, Катрусю, а також кожного нашого захисника, щомиті Зображення видалено.!!! А ми дякуємо і низько вклоняємось нашим ГЕРОЯМ за ночі і дні без тривог і віримо в нашу перемогу Зображення видалено.Зображення видалено.Зображення видалено.!!! Слава Україні!

• Айвазова ІПО ЗСУ 2
  • Айвазова ІПО ЗСУ 3