Калушани в гостях у ІФНТУНГ

Сьогодні Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вітав у своїх стінах представників бізнесу Калуської громади.

Зустріч з адміністрацією ІФНТУНГ виявилась дуже плідною, адже університету є що запропонувати потенційним партнерам, приміром чотири напрями співпраці з бізнесом у рамках проєкту «Центр сприяння бізнесу громад ІФНТУНГ».11

Гості відвідали Центр інноваційного розвитку, який входить до інноваційної структури університету і пропонує послуги з виготовлення макетів, прототипів, відпрацювання базових версій технологічних процесів, що дуже важливо для налагодження  виробництва.

Зацікавила калушан і робота «Бізнес-Інкубатора» ІФНТУНГ, який є потужним осередком підтримки бізнесу у вигляді бізнес-навчання, курсів різних напрямків, супроводу проєктів тощо.

3Кафедра енергетичного менеджменту запропонувала послуги енергоаудиту не лише виробничих підприємств, а й житлового та соціального фонду (шкіл, дитячих садочків тощо).

Крім того, університет  надає цілий комплекс автотранспортних послуг, зокрема, проведення 9обов’язкового технічного контролю транспортних засобів та підготовки фахівців із перевезення небезпечних вантажів, що, безперечно, цікавить представників бізнесу.

Крім  усього згаданого, бізнес зацікавлений у фахівцях зі зварювання, в операторах верстатів із програмним керуванням, в залученні науковців до роботи Прикарпатського промислового кластеру, який об’єднує підприємства хімічної та інших видів промисловості, розвиненої в Калуській територіальній громаді.

Очевидно, нинішня зустріч сприятиме налагодженню співпраці, що принесе хороші плоди в найближчій перспективі.