Інформація для тих, хто обирає майбутню професію, пов’язану з «ІТ - Інформаційними Технологіями», має за мету - працювати з програмно-апаратними засобами автоматизованих, кіберфізичних та робототехнічних систем, системами промислового зв’язку та WEB-орієнтованими системами управління на базі передової концепції «Industry 4.0»

Кафедра «Інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем» запрошує абітурієнтів на навчання на нову освітню програму «Програмне забезпечення кіберфізичних та робототехнічних систем» (спеціальність 174 - Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка).

Вступ на базі:

·        повної загальної середньої освіти (денна форма навчання), термін навчання 3 роки 10 місяців;

Які предмети НМТ обрати для вступу на бюджет?

·        Українська мова (К1=0.3);

·        математика (К2=0.5);

·        історія України (К3=0.2);

·        біологія (К3=0.2);

·        хімія (К3=0.2);

·        фізика (К3=0.5);

·        іноземна мова (К3=0.25).

Стань успішним та будуй майбутнє України разом з ІФНТУНГ.