ІТ-майстри – для ІТ-початківців

Триває робота зі стейкхолдерами Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Цього разу студенти Інституту інформаційних технологій отримали чудову  нагоду поспілкуватися з Ярославом ЕРСТЕНЮКОМ, СТО компанії NETLS Software Development. Ще до початку зустрічі здобувачі поставили запитання компанії через спеціальну форму, а відтак отримали вичерпні та докладні відповіді.

Подібні зустрічі важливі не лише для розвитку наавичок майбутніх ІТ-фахівців, але й для їх кар’єрного спрямування. Це підкреслила у вітальному слові в.о. завідувача кафедри інженерії програмного забезпечення Вікторія БАНДУРА

Студенти почули важливі поради щодо реальної роботи розробника програмного забезпечення, а також аналіз найчастіших помилок у роботі та шляхи їх уникнення. Вся інформація була підкріплена цікавим мультимедійним матеріалом, прикладами з реальних проєктів. Жваве, емоційне спілкування пана Ярослава з аудиторією переросло в продуктивну дискусію. Здобувачі отримали багато позитивних вражень і відзначили відкритість запрошеного лектора та його готовність відповідати на всі запитання.

Наприкінці лекції HR-менеджер компанії NetLS Ольга ЯЦЮК розповіла студентам про важливість навиків комунікації для ІТ-спеціалістів.