ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ДИСКУСІЯ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ЗМІН У СИСТЕМІ ВЛАДИ ТА УПРАВЛІННЯ УКРАЇНОЮ

Викладачі кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ професор Сергій Дерев’янко та доцент Олег Серняк взяли участь у відкритій розмові про необхідність змін в системі влади та управління України. Захід організований Товариством «Знання» України, Міжнародним форумом «Шляхи духовного розвитку людини і суспільства» та ГО «Інститут української національної ідеї».

Метою інтелектуального діалогу було сформувати нові ідеї та нові підходи до змін системи влади й управління, які задовольняють вимогам громадянського суспільства, забезпечують гармонійне інтегрування у міжнародне співтовариство (ЄС), унеможливлюють зловживання владою, реалізують сучасні справедливі та відповідальні моделі управління за принципом лідерства-служіння.

Додамо, що Сергій Дерев’янко також виступив із тематичною доповіддю «Засади майбутнього демократичного устрою України».