15-16 жовтня 2020 р.на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проводилася ІІ Міжнародна міждисциплінарна науково-практична дистанційна конференція «ТЕКСТ У МЕДІАКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ», яка об’єднала філологів Прикарпаття, різних регіонів України та наших європейських сусідів. Цьогоріч карантин вніс певні корективи в організаційний процес – конференція проходила онлайн, проте організатори та учасники відмінно здолали виклики часу і ніщо не змогло завадити жвавій та плідній науковій дискусії. З вітальним словом до присутніх звернулася завідувач кафедри філології та перекладу ІФНТУНГ, доктор філологічних наук, проф. Когут О. В.

На пленарному засідання виступила Юрчук О. О. доктор філологічних наук, доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка із доповіддю «Міфологеми стихій у збірці оповідань Катерини Калитко «Земля Загублених, або Маленькі страшні казки».

На конференції працювали секції мовознавства, перекладознавства, літературознавства та транскордонного співробітництва у медіакультурному просторі, на яких було розглянуто та обговорено актуальні питання сучасної лінгвістичної науки та літератури. До дискусії долучилися також студенти другого курсу та магістри першого року навчання спеціальності «Філологія та переклад».

​​​​​​​

• ІІ Міжнародна міждисциплінарна науково-практична дистанційна конференція «ТЕКСТ У МЕДІАКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ»