ІФНТУНГ – єдиний на Прикарпатті увійшов до рейтингу QS World University Rankings

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вже кілька років поспіль входить до престижного міжнародного рейтингу університетів QS World University Rankings.

Цьогоріч до рейтингу потрапили 648 університетів із понад 40 країн, з них –  133 університети Східної Європи.

ІФНТУНГ - єдиний ЗВО Івано-Франківщини, що увійшов до рейтингу QS World University Rankings: Eastern Europe 2025, посівши у ньому 103 місце.

QS World University Rankings - один із найактуальніших університетських рейтингів у світі, який враховує:

• репутацію ЗВО в академічному середовищі;

• цитованість наукових публікацій представників університету;

• співвідношення кількості викладачів і студентів;

• результати працевлаштування;

• ставлення роботодавців до випускників;

• зв’язки з міжнародною науковою спільнотою;

• сталість – соціальний та екологічний вплив тощо.

Пишаємося здобутками рідного університету та цінуємо внесок кожного учасника університетської спільноти для зміцнення наших позицій.

Акутуальні новини