ІФНТУНГ приймає Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу - Спортивний комплекс ім. А. П. Гемби кафедри фізичного виховання і спорту, сьогодні приймає  учасників Чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді. Університетський спортивний комплекс став для 313 молодих легкоатлетів з 25 областей України гідним безпечним майданчиком  для якісної підготовки спортсменів  національної збірної України до участі у головних міжнародних змаганнях, зокрема для чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Змагання відбувається за сприяння та організації Міністерства молоді та спорту України, ГО «Федерація легкої атлетики України» (ФЛАУ), а за безпосередню підготовку та проведення змагань  відповідають Управління молодіжної політики Івано-Франківської ОВА спільно з ГО ФЛАУ Івано-Франківської області, та триватиме 2 дні. Особисто-командне змагання відбувається відповідно до Правил Всесвітньої Атлетики.

Урочисте відкриття Чемпіонату розпочалось із внесення курсантами ІФНТУНГ українського прапора та вшанування хвилиною мовчання  світлої пам’яті та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час захисту суверенітету, територіальної цілісності України та мирного населення внаслідок російської агресії проти України.1

2Вітали молодих спортсменів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, проректор ІФНТУНГ з науково-педагогічної роботи Сергій Куровець, директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко, начальник управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської обласної військової адміністрації Орест Оклієвич, в.о державного тренера національної збірної України з легкої атлетики Олексій Сердюченко. Організатори підготували для присутніх приємну несподіванку: запальним танцем всіх розвеселив пес Патрон.

За перший день змагань молоді спортсмени вже встигли вибороти перші медалі. Загалом змагання відбуваються у п’яти категоріях: бігові дисципліни, естафетний біг, стрибкові дисципліни, види метань та десятиборство.