ІФНТУНГ вшановує пам'ять Тараса Шевченка

9 березня виповнюється 207 років з дня народження Великого Кобзаря, генія українського народу — Тараса Шевченка. З цієї нагоди в Івано-Франківському національному технічному університеті Центр культури і дозвілля студентів підготував літературно-музичну композицію «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…», в якій задіяні студенти різних інститутів.

Працівники ЦКіДС ставили собі за мету показати знаковість постаті Тараса Шевченка, справедливо вважаючи, що саме вона – це те джерело, з якого ми черпаємо віру, снагу, надію та любов. Адже світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця.

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні, прозові та художні твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.