9 червня відбулося чергове засідання гуртка. Доцент кафедри менеджменту та адміністрування Овецька Ольга Валеріївна провела тренінг на тему «Практичні рекомендації з питань самоуправління та самоорганізації». Більш детально зупинилася на тайм-менеджменті. Розповіла про методи та техніки управління часом. Учасники мали змогу самостійно оцінити свої окремі вміння управляти часом.
Адже, уміння планувати і структурувати свій день, тиждень, місяць і навіть рік спростить життя й обов'язково призведе до успіху! Бажаємо всім стати успішними менеджерами!






Додаткова інформація новин:
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІФНТУНГ розширює цифрове партнерство в освіті
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
Висока державна відзнака – визнання професіоналізму та багаторічної праці
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників