Готові до нового навчального року!

30 серпня відбулося засідання кафедри "Технології захисту навколишнього середовища та безпеки праці", на якому завідувач кафедри доц. Галина Грицуляк привітала науково-педагогічний склад кафедри із початком нового навчального року, який за кілька днів стартує. В ході засідання Галина Михайлівна представила пророблену роботу представників кафедри, студентів та громадської організації "Центурія " для відновлення навчальних площ кафедри після ракетного прильоту в червні. Завідувачка кафедри висловила велику подяку всім, хто доклався до відновлювальних робіт.
Також на засіданні кафедри разом з колективом обговорено першочергові завдання та плани. Рік передбачається нелегким, однак колектив кафедри готовий до роботи і подолання спільними зусиллями викликів!