Гостьові лекції від стейкхолдерів: листопад 2022

Попри відсутність електроенергії та інтернету,  пари підчас осінього воєнного семестру 2022 р у нас відбувалиля за розкладом! 26 листопада 2022, гостьову лекцію з курсу "Бюджетна система" на запрошення професора кафедри фінансів, д.е.н. Ліліани Гораль для студентів-фінансистів прочитав начальник відділу з питань бюджету Івано-Франківської обласної ради, к.е.н. Назар Косаревич.  Тему лекції «Система доходів бюджету» зібрались послухати та обговорити студенти магістратури та бакалавріату кафедри фінансів.

До розгляду студентам були запропоновані питання щодо формування доходів бюджетів різних рівнів. Використовуючи приклади зі своєї роботи, чітко, професійно, доступно, якісно протягом пари п. Назар Косаревич надав цікаву і актуальну інформацію та відповідав на численні запитання студентів щодо особливостей  структури доходів  місцевого бюджету воєнного часу. Вчимо, вчимося, працюємо завдяки ЗСУ! Разом до Перемоги!Зображення видалено.Зображення видалено.

• Гостьова Лек Косаревич 2
  • Гостьова Лек Косаревич 3