Гостьові лекції від стейкхолдерів: активний грудень2022

Незважаючи на складні умови кафедра_фінансів_ІФНТУНГ продовжує співпрацю зі стейкхолдерами.

03.12.2022 р. відбулась гостьова лекція з вибіркової дисципліни "Оцінка майна та бізнесу", яку провів практикуючий оцінювач, директор ПП "Інвест-Експерт", голова Івано-Франківського територіального відділення Українського Товариства Оцінювачів Витвицький Юрій Ярославович #Юрій_Витвицький.

Тема лекції: "Організаційно-правові та практичні аспекти здійснення професійної оціночної діяльності в Україні".

Юрій Ярославович розповів студентам про підстави набуття права здійснення практичної оціночної діяльності, особливості її державного регулювання, найбільш поширені випадки проведення оцінки, ознайомив студентів із звітами про оцінку різноманітних об'єктів. Лекція була змістовною та цікавою.

Вчимо, вчимося, працюємо завдяки ЗСУ! Разом до Перемоги!

• ГостЛек Витвицький 2
  • ГостЛек Витвицький 3