Науковий семінар «Фінансові аспекти декарбонізації»

15 червня 2022 р. за участі проректора з наукової роботи Чудика І.І. (Ігор Чудик) викладачами кафедри фінансів було організовано та проведено  кафедральний науковий семінар  в дистанційній формі на тему «Фінансові аспекти декарбонізації в контексті трансформації нафтогазової галузі».

Під час роботи науково семінару обговорювався широкий спектр питань, зокрема джерела фінансування процесу декарбонізації економіки, моделі фінансування переходу підприємств до принципів низьковуглецевої енергетики, теоретико-методологічні засади оцінювання ефективності інвестиційних проектів з декарбонізації, ризики декарбонізації нафтогазової галузі, перспективи розвитку екологічного страхування, еколого-економічний механізм вибору та оцінювання ефективності заходів щодо зниження викидів парникових газів у нафтогазовій галузі, бюджетна політика нафтотранспортних підприємств в сфері декарбонізації. Викладачі кафедри фінансів йдуть у ногу з часом у своїх наукових дослідженнях.

• Наук сем-р Декарбонізація 2
  • Наук сем-р Декарбонізація 3