Година з директором: Інститут нафтогазової інженерії

З середини квітня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартували профорієнтаційні онлайн-зустрічі з абітурієнтами «Година з директором», які відбуватимуться щопонеділка до 3 червня з 15.00 до 16.00.

Щопонеділка ми будемо вас інформувати про перебіг зустрічей одного з семи навчально-наукових інститутів та факультетів університету.

Сьогодні, 24 квітня, у нашому фокусі – Година з директором Інституту нафтогазової інженерії.  Під час зустрічі директор ІНГІ Олег ВИТЯЗЬ поставив собі за мету коротко окреслити ті теми, які викликають найбільше питань в абітурієнтів, зокрема, про умови вступу на факультет, необхідні сертифікати ЗНО, вартість навчання та особливості підготовки фахівців за різними спеціальностями та освітніми програмами, перевагами у працевлаштуванні.

Абітурієнти матимуть можливість детальніше познайомитись з деталями вступу, навчального процесу, академічних можливостей та перспектив кар'єри.

Спеціальності / Освітні програми:

183 – Технології захисту навколишнього середовища

• технології захисту навколишнього середовища (Б/М)

184 – Гірництво

• буріння нафтових і газових свердловин (Б)

185 – Нафтогазова інженерія та технології

• видобування нафти і газу (Б/М)
  • газонафтопроводи та газонафтосховища (Б)
  • буріння свердловин (Б)
  • магістральний трубопровідний транспорт (М)
  • розподіл та постачання енергоносіїв (М)
  • пошукове, розвідувальне та експлуатаційне буріння нафтових і газових свердловин (М)

Інститут нафтогазової інженерії гарантує не лише якісне навчання та насичене студентське життя, але й можливість отримати диплом європейського зразка й безпроблемне працевлаштування.

Обирай Інститут нафтогазової інженерії ІФНТУНГ! Твоє успішне майбутнє з нами!

*Б - бакалавр, М - магістр