Година з директором: Інститут інформаційних технологій

15 квітня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартували профорієнтаційні онлайн-зустрічі з абітурієнтами «Година з директором», які відбуватимуться щопонеділка до 3 червня з 15.00 до 16.00.

Щопонеділка ми будемо вас інформувати про перебіг зустрічей одного з семи навчально-наукових інститутів та факультетів університету.

Поспілкуватися з цьогорічними випускниками, надати їм більше інсайтів щодо вибору майбутнього шляху навчання, знайти майбутніх талановитих студентів з потенціалом – таку мету поставила собі на сьогоднішній зустрічі дирекція Інституту інформаційних технологій.

Для абітурієнтів це – неабиякий шанс отримати відповіді на питання щодо спеціальностей та освітніх програм, про деталі вступу, навчального процесу, академічних можливостей та перспективної кар'єри.

Спеціальності / Освітні програми:

121– Інженерія програмного забезпечення(Б/М)

123 – Комп’ютерна інженерія (Б/М)

126 – Інформаційні системи та технології (Б)

172 – Електронні комунікації та радіотехніка

- мережеві та інтернет технології (Б)

174 – Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка

- автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології (Б/М)

- комп’ютеризовані системи управління та автоматика (М)

- програмне забезпечення кіберфізичних та робото технічних систем (Б)

- системна інженерія – Інтернет речей (Б)

175 – Інформаційно-вимірювальні технології

- інженерія відновлювальної енергетики (Б)

- метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (Б)

- метрологія та вимірювальна техніка (М)

- комп’ютеризовані та інформаційно-вимірювальні технології в техніці та медицині (Б)

- інформаційні технології для сталого розвитку енергетики (викладання англ. мовою, програма подвійних дипломів з партнерським університетом LSBU в Лондоні) (М).

Обирай навчально-науковий інститут ІІТ ІФНТУНГ, який гарантує якісне навчання, насичене студентське життя, безпроблемне працевлаштування, великі кар’єрні можливості!

Обирай Інститут Інформаційних технологій ІФНТУНГ! Твоє успішне майбутнє з нами!

Акутуальні новини