ФБУ «Укрбургаз» про роботу з нафтогазовим обладнанням: виклики та вирішення проблем

В рамках виконання Меморандуму про співпрацю між АТ «Укргазвидобування» та ІФНТУНГ фахівці енергетичного та механічного напрямів служби технічного забезпечення філії БУ «Укрбургаз» провели на базі кафедри нафтогазових машин та обладнання Інституту інженерної механіки науково-практичний семінар на тему «Короткий огляд бурових верстатів  ФБУ «Укрбургаз» АТ «Укргазвидобування».

2Серед охочих познайомитись з флотом новітніх верстатів,  що експлуатуються ФБУ  «Укрбургаз», – науково-педагогічні працівники та студенти Інститутів інженерної механіки, нафтогазової інженерії й архітектури, будівництва та енергетики. Фахівці-практики, серед яких – менеджер з енергетичного обладнання АТ «Укргазвидобування» Павло Коваль, керівник групи механіко-енергетичного відділу БУ «Укрбургаз» Михайло Середин, провідний інженер механіко-енергетичного відділу БУ «Укрбургаз» В’ячеслав Кузьменко та провідний механік механіко-енергетичного відділу БУ «Укрбургаз» Віталій Щерба, представили можливостіКерівник групи механіко-енергетичного відділу БУ «Укрбургаз» Михайло Середин практичних вирішень проблемних технічних питань у роботі з обладнанням. Працівники відділу мають чималий досвід у супроводі нафтогазового обладнання від виробника  і до його експлуатації на бурових. Вони забезпечують працездатність та безперебійну роботу обладнання, здійснюють за ним постійний технічний нагляд. На думку керівника групи механіко-енергетичного відділу БУ «Укрбургаз» Михайла Середина, ця зустріч важлива, насамперед для студентської аудиторії: «За кілька років сьогоднішні студенти прийдуть на виробництво і вони повинні чітко знати і розуміти, з якими викликами їм доведеться зустрітись у виробничому процесі. Тож метою нашої презентації є короткий огляд технологій та обладнання з акцентом саме на обладнання – його електричне та механічне обслуговування».

Гості познайомили присутніх також з діяльністю ФБУ «Укрбургаз», яка є надзвичайно перспективною для працевлаштування випускників університету.