Екскурсія в Центр інноваційного розвитку

2 червня 2021 року для студентів груп ГМІ-20-1к та ГМІ-19-1, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Інжиніринг і сервісне обслуговування нафтогазових машин та обладнання», відбулася екскурсія в Центр інноваційного розвитку. Обов’язки екскурсовода виконував технічний експерт із сучасних технологій проектування Центру інноваційного розвитку  Василь Михайлюк.

В ході екскурсії студенти ознайомилися з роботою 3D-сканеру, 3D-принтерів, робота-маніпулятора, а також реального виробничого обладнання: малих та великих фрезерів; токарно-фрезерного верстату; лазерного гравер-різака; верстаків, оснащених ручним інструментом; електроінструментів; ріжучуго плоттеру, плазмового різака тощо. Наявність Центру створює унікальні можливості для студентів, адже дозволяє втілити в життя власні інженерні розробки. Варто зазначити, що Центр створено в рамках виконання міжнародного проєкту «Ro-Ua Транскордонний академічний розвиток для досліджень та інновацій», а загальна вартість обладнання перевищує 100 000 €.

• cn