ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПУА ВЗЯВ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ З ПИТАНЬ ВІДБУДОВИ ДЕРЖАВИ

14 березня в онлайн форматі відбувся круглий стіл на тему «Відбудова та відновлення регіонів України: важливість, реальність і особливість», що організований Регіональним центром підвищення кваліфікації Кіровоградської області у рамках загальної короткострокової програми «Стратегічне планування і управління у контексті розвитку територіальних громад та регіонів».

Одним зі спікерів заходу був доцент кафедри ПУА ІФНТУНГ Богдан Гречаник, який виступив з доповіддю на тему «Структурні зміни в економіці регіонів України як один з факторів впливу на процеси відбудови та розвитку післявоєнної національної економіки».

Учасниками заходу були працівники та працівниці структурних підрозділів Кіровоградської обласної військової адміністрації, сільських, селищних і міських рад Кіровоградської області, представники та представниці громадських організацій і наукових установ України.