Досвід випускника кафедри

30 червня 2022 року відбувся черговий захід, організований Івано-Франківською професійною секцією міжнародної спільноти інженерів-нафтовиків SPE (Society of Petroleum Engineers) та Івано-Франківським студентським відділенням SPE. Випускник кафедри ВНГ Інституту нафтогазової інженерії ІФНТУНГ 2018 року, інженер з механізованого видобутку компанії «Везерфрд Україна» Ростислав Дирів поділився досвідом та реальними результатами спільного проекту АТ «Укргазвидобування» та компанії «Везерфорд».

Лекція Ростислава Диріва на тему «Накопичення рідини у газових свердловинах. Індустріальні рішення, досвід та реальні результати спільного проекту УГВ та Везерфорд» викликала великий інтерес у фахівців галузі та працівників ІФНТУНГ – викладачів, студентів та аспірантів. Серед присутніх були також представники АТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта», ТОВ «Експерт Петролеум Україна».

Розпочав зустріч директор Інституту нафтогазової інженерії, проф. Олег Витязь. Він розповів про етапи створення в Івано-Франківську професійної та студентської секції SPE і представив основного спікера зустрічі.

Після завершення лекції відбулося засідання офіцерів професійної секції SPE, на якому було обговорено питання об’єднання Київської та Івано-Франківської професійних секцій SPE в одну та програму діяльності професійних секцій SPE в Україні.