Досвід професіонала — менеджмент та адміністрування в проектній діяльності

13.05.2022 року відбулася зустріч студентів-магістрів ОП «Менеджмент та адміністрування»  група МНм-21-1 та ОП «Проектний менеджмент» група МНп-21-1 з Мельник Христиною Романівною начальником управління проєктної діяльності Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради.

Зустріч відбулася в рамках вивчення дисціплін «Розвиток та навчання персоналу», «Публічне адміністрування», «Проектний менеджмент в публічній сфері» за темою «Розвиток персоналу в проектній діяльності».

2022-07-20_125358_2.jpg

Запрошена розповіла студентам про започатковані за співучасті міжнародних партнерів проекти, які реалізовуються на території Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади, зокрема:

• проекти культурного спрямування: відновлення палацу Потоцьких, пам’яток єврейської громади;
  • проекти у співпраці із силовими структурами: створення дата-центру;
  • інфраструктурні проекти спрямовані на реабілітацію дітей з вадами руху та інші.

Пані Христина зазначила, що у зв’язку із розвитком проектної діяльності в Івано-Франківськійгромаді зростає необхідність у компетентних креативних енергійних професіоналах, здатних управляти та адмініструвати існуючі проекти та розробляти нові.