Допомога – завжди на часі

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу отримав чергову партію допомоги від Асоціації Vereinigung der Ukrainer Nordedeutschlands e.V.

1У важкий для України час, коли наша держава потерпає від агресії росії, справжні друзі допомагають розвивати навчально-матеріальну базу університету для якісного забезпечення навчального процесу та покращення побуту студентів.

Отримані монітори, навчальні столи, класні дошки, клавіатури, серверні шафи встановлені в навчальних аудиторіях і комп’ютерних класах будуть слугувати при підготовці майбутніх фахівців. Також передані подушки, одіяла та покривала стануть в нагоді в студентських гуртожитках

2Керівництво Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу висловлює щиру вдячність Асоціації Vereinigung der Ukrainer Nordedeutschlands e.V за надану допомогу.