До критичних ситуацій готові!

Як виконати серцево-легеневу реанімацію у дорослого та дитини; подбати про власну безпеку, правильно викликати швидку допомогу, визначити наявність життєво важливих функцій у потерпілого; як розрізнити ознаки окремих невідкладних станів; як  зупинити критичні кровотечі за допомогою турнікету та тиснучої пов’язки; допомогти в разі удавлення, переломів, опіків та багато інших важливих речей дізналися студенти та викладачі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на заняття з першої допомоги, що відбулись у відновленому корпусі Інституту інформаційних технологій.

Саме тут волонтери Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська Андрій Чорний та Богдан Пашковський, який також є доцентом кафедри комп’ютерних систем і мереж,  провели ознайомчий курс, що давав навички звільнення дихальних шляхів, надання допомоги при інфарктах, інсультах та інших невідкладних станах.

Слід зазначити, що співпраця ІФНТУНГ з Мальтійською службою допомоги, яка завжди була актуальною, зараз, у часі війни, набуває особливого значення і сприяє підвищенню рівня цивільного захисту в університеті.

Дякуємо за фото https://galka.if.ua/