Дніпряни в гостях у ІФНТУНГ

Делегація освітян із Дніпра прибула в Івано-Франківськ з метою обміну педагогічним досвідом, налагодження співпраці в царині розвитку освіти та інновацій.

На Прикарпаття приїхали заступниця начальника відділу освітньої діяльності управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Сокур, керівники закладів освіти Світлана Горбачова, Владислав Полушкін, Сергій Роман.

29 липня гості відвідали Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, де обговорили важливі питання освіти з його ректором Ігорем Чудиком.

У Центрі інноваційного розвитку ІФНТУНГ вони мали можливість поспілкуватися з колективом підрозділу. Його директор Володимир Корнута ознайомив дніпрян із роботою сучасної STEM-лабораторії університету.

Яскравим враженням освітянської мандрівки стала екскурсія в Геологічний музей університету.