Українцям на майбутнє

До Дня студента на Бульварі Молоді юнаки та дівчата разом із керівництвом університетів заклали «Капсулу часу» та передали послання своїм нащадкам.

1До акції долучився й Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Своє послання, в якому слова про те, якою хочуть бачити нашу країну через 69 років, про що мріють зараз, які традиції в українців та якими цінностями дорожать найбільше, урочисто заклали в капсулу часу перший проректор університету, професор Олег Мандрик та студент Інституту архітектури, будівництва та енергетики Олег Підгурський.

3«Наші студенти завжди були свідомі своєї виняткової місії – боронити Батьківщину й будувати країну своєї мрії! Вони енергійні, амбітні, сміливі, цілеспрямовані! Багато з них зараз на фронті виборюють наше майбутнє, інші - попри всі труднощі війни, продовжують здобувати знання, волонтерити, отримувати досвід, щоб допомогти нашій державі перемогти і якнайшвидше відновитися! Ми пишаємося ними! І дуже хочеться, щоб наші майбутні покоління відкрили цю капсулу і сказали: в нас були розумні й сміливі предки, завдяки яким ми живемо в успішній, процвітаючій Україні!», - ділиться думками перший проректор ІФНТУНГ Олег Мандрик.

Ідея провести таку акцію належить Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради. Мета – описати особливість і важливість сьогоднішньої сторінки історії як нації в цілому, так і окремих особистостей.

2