Діловий візит до наших партнерів з Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH в Кракові.

З 4 по 8 жовтня  директор Інституту інженерної механіки проф. Любомир Романишин та доцент кафедри НГО Мосора Ю. здійснили довгоочікуваний візит до наших партнерів з Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH в Кракові. Метою візиту було знайомство з новим керівництвом відділу, обговорення подальшої співпраці, узгодження планів навчання студентів за програмою подвійних дипломів СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 185 -  НАФТОГАЗОВА ІНЖЕНЕРІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇОсвітня програма –  Обладнання нафтових і газових промислів),СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 133 -  ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ (Освітня програма  - Інжиніринг і сервісне обслуговування нафтогазових машин та обладнання),СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 131 –  ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА, розширення наукової співпраці, зокрема участь у різних проектах та конференціях! В ході плідних перемовин досягнуто позитивних вирішень поставлених питань. Щиро вдячні за неймовірну підтримку колег з партнерського відділу, зокрема: декану проф. Кшиштофу Мендроку, заступнику декана Вальдемару Ренчка, зав. кафедри інженерії машин та транспорту Кшиштофу Котвіці, професору Міхалу Бембенику, проф. Кшиштофу Краузе та ін.

Також в рамках візиту до Республіки Польщі на запрошення нових колег-партнерів з Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechnika Śląska здійснили дружній візит до Katedra Inżynierii Produkcji. Провівши цілий день разом з завідувачем кафедри проф. Кшиштофом Новацкі та проф. Беатою Олексяк були у захваті від здобутків кафедри та матеріальної бази, хоча кафедрі всього 8 років. В лабораторіях кафедри ознайомилися з виконання проектів пов’язаних з дослідженням різноманітних матеріалів для авіаційної, гірничої, будівельної та машинобудівної галузі, які проводяться на новітніх установках та обладнанні, зокрема: печі, електронні мікроскопи (збільшення до 300 тис. раз), твердоміри, зварювальне обладнання та ін. Цікаво було попрактикуватися у накладанні зварних швів на віртуальному тренажері-імітаторі для виконання зварювальних робіт. У рамках перемовин з деканом відділу проф. Кінгою Родак обговорили подальшу співпрацю між факультетами, що остаточно буде закріплено підписанням угоди. Щиро вдячні за теплий прийом всім працівникам відділу та розпочату співпрацю, що дасть можливість студентам та науковцям нашого Університету підвищувати свою кваліфікацію, розширити коло свої партнерів та гідно представляти наш Університет в цілому світі.