День відкритих дверей

Івано-Франківський національний технічний  університет нафти і газу запрошує 2 грудня 2023 року о 10.00 випускників й учнів старших класів ліцеїв та їхніх батьків на «День відкритих дверей ІФНТУНГ», який відбудеться в Актовій залі університету (м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15).

Університет широко відчиняє свої двері, щоб ви отримали інформацію про нас з перших рук. Вам випаде нагода не лише познайомитись з університетом і його можливостями та перевагами, але й поспілкуватись з партнерами університету, які відповідно до сучасних трендів вищої освіти беруть участь в освітньому процесі та працевлаштуванні випускників ІФНТУНГ.

Приходь і дізнайся більше! Це – Твоя можливість зробити правильний вибір і успішно стартувати у професію!