День машинобудівника 2023 відзначили на кафедрі КМВ

27 вересня 2023 року на кафедрі КМВ відзначили День машинобудівника. Свято було організоване для студентів та аспірантів цієї кафедри. Ведучими заходу виступили старшокурсники Ігор Ніколенко та Олександр Тишко. Перед  студентами з привітаннями виступив завідувач кафедри КМВ Панчук Віталій.

Свято розпочалося з увічнення пам'яті випускників кафедри КМВ, які віддали своє життя заради служіння своїй країні. Ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ), Ігор Чудик, був запрошеним гостем та висловив важливість машинобудування для України після війни, щоб відновити зруйновані міста, розширити виробничі можливості та зміцнити обороноздатність країни. Він нагородив студентів за їхні досягнення в навчанні, активну участь у житті кафедри та творчий підхід до інженерної справи.

Також до свята був запрошений випускник кафедри і представник компанії "Прогрестех", яка спеціалізується на розробці конструкторської документації для компаній, таких як Boeing. Назар Ільків розповів про діяльність своєї компанії та можливості кар'єрного росту для студентів та випускників. Він також провів вікторину, під час якої переможці отримали подарунки.

Студенти та аспіранти представили свої розробки, які вони створили під час навчання. Зокрема, Володимир Витвицький продемонстрував проєкт високотехнологічного 3D-принтера, Ігор Пронюк показав транспортно-складського робота із системою ідентифікації об'єктів, а Дрегало Олексій представив свій проєкт марсоходу. Переможець міжнародної конференції з космічних ресурсів, Ігор Ніколенко, представив проєкт робота-маніпулятора для термопластавтоматів. Також випускники кафедри Олександр Мельник та Анатолій Веркалець розповіли про свою розробку - транспортну платформу для обслуговування навчально-дослідницької дільниці механічної обробки та поділилися історією становлення ідеї та її втілення.

Заключним акордом свята був несподіваний приємний сюрприз від студентського профкому та заступника голови профкому Віктора Добровольського - учасники отримали смачну піцу та подарунки.

Читати більше

• День машинобудівника