Дбаємо про працевлаштування випускників

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу підписав Меморандум про партнерство з рекрутинговою агенцією Omega Recruitment, яка є також офіційною ліцензованою компанією з працевлаштування за кордоном.  1

Команда агенції має глибоке розуміння ринку праці та професійних вимог. Тож ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик покладає великі надії на те, що успішне працевлаштування наших випускників буде забезпечене.

Метою партнерства є покращення процесу підбору студентів та випускників та сприяння їх працевлаштуванню. На молодих фахівців чекають інформаційні сесії та презентації, стажування та програми практики, коучинг і консультації з питань розвитку кар’єри та багато інших неймовірних проєктів.

Підписанти Меморандуму сподіваються, що співпраця буде продуктивною та допоможе студентам і випускникам знайти свій шлях в майбутньому.