АСПІРАНТИ Й АСПІРАНТКИ ПРОЗВІТУВАЛИ НА КАФЕДРІ ПУА

Відбулося засідання кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ, на якому розглядалися звіти аспірантів і аспіранток 1-го та 2-го курсів, які були зараховані на навчання у червні-липні відповідно 2023 і 2022 років. Також аспіранти другого року навчання представили членам кафедри ПУА результати своєї роботи над першим розділом дисертаційних досліджень.

Відгуки на звіти аспірантів і виконання ними індивідуальних планів надали наукові керівники, які підкреслили добросовісну роботу здобувачів і здобувачок над освітньою та науковою складовими навчання.

У підсумку кафедра ухвалила рішення затвердити звіти аспірантів і аспіранток та перевести їх на наступний рік навчання. Бажаємо нашим здобувачам гарного літнього відпочинку, щоб набратися сил і енергії для продовження роботи над дисертаційними дослідженнями.