З 5 по 7 грудня 2018 року  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №2127-л від 28.11.2018 року  працювала експертна комісія з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Спорудження та ремонт газонафтопроводів та газонафтосховищ» спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології» галузі знань 18 «Виробництво та технології» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

До складу комісії входили:

Харченко Євген Валентинович - доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри опору матеріалів та будівельної механіки Інституту будівництва та інженерії довкілля Національного університету «Львівська Політехніка», голова комісії.

Поліщук Леонід Клавдійович - доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри галузевого машинобудування Вінницького національного технічного університету, член комісії.

Комісія дійшла висновку, що кадрове забезпечення підготовки магістрів освітньо-професійної програми «Спорудження та ремонт газонафтопроводів та газонафтосховищ» спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відповідає державним акредитаційним вимогам щодо надання освітніх послуг у сфері вищої освіти та Ліцензійним умовам провадження освітньої діяльності (постанова КМУ від 30.11.2015 № 1187 із змінами, внесеними згідно з постановою КМУ № 347 від 10.05.2018 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності»).

Зміст підготовки студентів, організація навчального процесу здатні забезпечувати рівень підготовки фахівців з дотриманням державних гарантій якості освіти.

• АКРЕДИТАЦІЙНА ЕКСПЕРТИЗА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «СПОРУДЖЕННЯ ТА РЕМОНТ ГАЗОНАФТОПРОВОДІВ ТА ГАЗОНАФТОСХОВИЩ»