Академік НАН України КРИЖАНІВСЬКИЙ Євстахій Іванович – Почесний громадянин міста Івано-Франківська!

У присутності ректорату, директорів інститутів, рідних міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вручив Євстахію Крижанівському найвищу нагороду міста -  нагрудний знак «Почесний громадянин міста Івано-Франківська»!

1Відзначимо, що звання «Почесний громадянин міста Івано-Франківська» присвоюється сесією міської ради громадянам України й інших держав, які мають особливо вагомі заслуги перед містом, зробили значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-освітній розвиток міста, користуються повагою й авторитетом серед мешканців Івано-Франківська та сприяли піднесенню його статусу.

Євстахій Крижанівський – визначна особистість не тільки в Україні, а й далеко за її межами, авторитетний науковець, освітянин, який понад півстоліття свого життя присвятив підготовці фахівців для нафтогазової галузі, а також підготував 16 докторів наук та 21 кандидата технічних наук і 30 років очолював Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу!

2Так, за особистий внесок у розвиток наукових досліджень, широке впровадження їх результатів у нафтогазову галузь, вагомі досягнення при підготовці фахівців і організацію їхньої міжнародної сертифікації, а також за багаторічну сумлінну працю на благо України та Прикарпаття Євстахій Іванович удостоєний багатьох державних і недержавних нагород та відзнак. Він - кавалер ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, повний кавалер ордена «За заслуги», академік Національної академії наук України, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор.

 

Колектив ІФНТУНГ щиро вітає Євстахія Івановича з новим почесним званням!

 

  • 1